OL-programmet for 15.februar

OL
  • Vi skrev ned programmet for morgen dagen som dere får bruk for.

 

 

 

 

OL-programmet for 15.februar

    • TV2
    • 07.00 OL-studio
    • 07.30
    • Før alpint
    • 08.00
      Alpint: Super-G, kvinner
    • 09.30
      Etter alpint
    • 10.00
      OL-studio
    • 10.30
      Langrennsstudio: Før stafett, kvinner
    • 11.00
      Langrenn: Stafett, kvinner (4×5 km)
    • 12.20
      Langrennsstudio: Etter stafett, kvinner
    • 12.40
      OL-studio
    • 14.05
      Før skøyter
    • 14.30
      Skøyter: 1500 meter, menn
    • 15.15
      OL-studio
    • 15.30
      Skøyter: 1500 meter, menn – fortsetter
    • 16.15
      OL-studio med skøyter
    • 16.45
      OL-studio
    • 17.10
      Medaljeseremoni
    • 18.00
      OL-studio
    • 18.15
      Før hopp
    • 18.30
      Hopp: Stor bakke, 1. omgang
    • 19.20
      OL-studio
    • 19.35
      Hopp: Stor bakke, 2. omgang
    • 20.10
      Etter hopp
    • 20.30
      OL-studio
    • 21.00
      Nyhetene
    • 21.15
      Været
    • 21.20
      Sportsnyhetene
    • 21.40
      Senkveld i Sotsji
    • 22.45
      OL-dagen
    • 23.15
      FC Sotsji
    • TV2-zebra
    • 08.30
      Hockeystudio
    • 09.00
      Ishockey, gruppespill, menn: Slovakia – Slovenia, 1. periode
    • 09.45
      Hockeystudio
    • 09.55
      Ishockey, gruppespill, menn: Slovakia – Slovenia, 2. periode
    • 10.35
      Hockeystudio
    • 10.45
      Ishockey, gruppespill, menn: Slovakia – Slovenia, 3. periode
    • 11.25
      Hockeystudio
    • 13.00
      Hockeystudio
    • 13.30
      Ishockey, gruppespill, menn: USA – Russland, 1. periode
    • 14.15
      Hockeystudio
    • 14.25
      Ishockey, gruppespill, menn: USA – Russland, 2. periode
    • 15.05
      Hockeystudio
    • 15.15
      Ishockey, gruppespill, menn: USA – Russland, 3. periode
    • 15.55
      Hockeystudio
    • 17.30
      Hockeystudio
    • 18.00
      Ishockey, gruppespill, menn: Sverige – Latvia, 1. periode
    • 18.45
      Hockeystudio
    • 18.55
      Ishockey, gruppespill, menn: Sverige – Latvia, 2. periode
    • 19.35
      Hockeystudio
    • 19.45
      Ishockey, gruppespill, menn: Sverige – Latvia, 3. periode
    • 20.30
      Hockeystudio
    • 21.00
      Langrenn: Stafett, kvinner (4×5 km) (r)
    • TV2 Sportskanalen
    • 06.00
      Curling, kvinner: Kina – Sverige
    • 09.00
      Sportsnyhetene
    • 11.00
      Kortbane skøyter: 1500 meter, kvalifisering, kvinner
    • 11.35
      Sportsnyhetene
    • 11.45
      Kortbane skøyter: 1000 meter, kvartfinale, menn
    • 12.05
      Sportsnyhetene
    • 12.15
      Kortbane skøyter. 1500 meter, semifinale, kvinner
    • 12.35
      Sportsnyhetene
    • 12.45
      Kortbane skøyter. 1000 meter, semifinale, menn
    • 12.55
      Sportsnyhetene
    • 13.05
      Kortbane skøyter: Finaler 1500 meter, kvinner og 1000 meter, menn
    • 13.30
      Ishockey, kvinner: Kvartfinale 2, 1. periode
    • 14.15
      Sportsnyhetene
    • 14.25
      Ishockey, kvinner: Kvartfinale 2, 2. periode
    • 15.05
      Sportsnyhetene
    • 15.15
      Ishockey, kvinner: Kvartfinale 2, 3. periode
    • 15.55
      Sky Bet Championship: Bournemouth – Burnley, 1. omgang
    • 16.50
      Sportsnyhetene
    • 17.00
      Sky Bet Championship: Bournemouth – Burnley, 2. omgang
    • 18.00
      Ishockey, gruppespill, menn: Sveits – Tsjekkia, 1. periode
    • 18.45
      Sportsnyhetene
    • 18.55
      Ishockey, gruppespill, menn: Sveits – Tsjekkia, 2. periode
    • 19.35
      Sportsnyhetene
    • 19.45
      Ishockey, gruppespill, menn: Sveits – Tsjekkia, 3. periode
    • 20.25
      Sportsnyhetene
    • 21.00
      Skøyter: 1500 meter, menn (r)
    • 22.30
      Hopp: Stor bakke (r)
    • 23.55
      Alpint: Super-G, kvinner (r)
    • 01.25
      Ishockey, gruppespill, menn: USA – Russland (r)
    • 03.30
      Skeleton: Menn (r)
Powered by Nettpublish | Designed by: Databasehuset | Thanks to service